Fuhrunternehmen
Andreas Wolmann

Kontakt

Tutaj znajdą Państwo wszystkie osoby kontaktowe i skontaktują się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Przegląd kontaktów.

Kontakt ogólny

Transportunternehmen
Andreas Wolmann

Bommeraner Heide 9, 58452 Witten
+49 (0) 202 / 870 748 11

Martener Hellweg.42, 44379 Dortmund
+49 (0) 231 / 338 805 74

Schwelmer Str. 135, D-42389 Wuppertal
+49 (0) 202 / 870 748 0

    Prosimy zwrócić uwagę na nasze informacje o ochronie danych

    Osoba kontaktowa

    Bezpośredni kontakt

    Kierownictwo firmy

    Andreas Wolmann
    Zarządzanie / księgowość
    0202 / 870 748 11
    0162 / 9459105
    wolmann@fts-wolmann.de

    Oddział w Dortmundzie

    Mehdi Khashman
    Zarządzanie oddziałem / kontroling / personel
    0231 / 338 805 74
    0176 / 20813276
    khashman@fts-wolmann.de

    Franz Lutz
    Dyspozycja dla ruchu lokalnego i dalekobieżnego / ciężkich ładunków
    0231 / 338 805 75
    0176 / 34119815
    lutz@fts-wolmann.de

    Martin Wachholz
    Planowanie transportu lokalnego 12 ton / dział palety
    0231 / 338 805 75
    0176 / 84326395
    wachholz@fts-wolmann.de

    Sururi Tuygar
    Planowanie transportu lokalnego 12 ton / dział palety
    0231 / 338 805 75
    0176 / 47925244
    tuygar@fts-wolmann.de

    Walter Steinbrecher
    Zarządzanie flotą / zarządzanie magazynem / administracja
    0231 / 338 805 75
    0178 / 2360372
    steinbrecher@fts-wolmann.de

    Oddział Wuppertal

    Leonid Kammerzell
    Zarządzanie oddziałami / kontroling / leasing
    0202 / 870 748 14
    0163 / 8800418
    kammerzell@fts-wolmann.de

    Thomas Ritter
    Zarządzanie flotą / personel
    0202 / 870 748 12
    0157 / 86783168
    ritter@fts-wolmann.de

    Franz Lutz
    Dyspozycja dla ruchu lokalnego i dalekobieżnego / ciężkich ładunków
    0231 / 338 805 75
    0176 / 34119815
    lutz@fts-wolmann.de

    Andreas Stroh
    Planowanie transportu lokalnego 12 ton / dział palety
    0202 / 870 748 12
    0163 / 8800218
    stroh@fts-wolmann.de

    Zoran Yovanov
    Planowanie transportu lokalnego 12 ton / dział palety
    0202 / 870 748 12
    0162 / 7745327
    yovanov@fts-wolmann.de

    Alexander Hartmann
    Uszkodzenia towarów i pojazdów
    0202 / 870 748 14
    0179 / 7918056
    hartmann@fts-wolmann

    Dalsze kształcenie / szkolenie / oferty

    Mehdi Khashman
    BKrFQG zaawansowane szkolenie (moduły) + rozporządzenie w sprawie tachografów (UE) nr 165/2014 + zabezpieczenie ładunku zgodnie z VDI 2700
    khashman@fts-wolmann.de

    Thomas Ritter
    ADR (towary niebezpieczne)
    ritter@fts-wolmann.de

    Przewiń do góry